Vedubox’a Hoşgeldiniz

Vedubox eğitim şirketlerini ve kurumlarını geleceğe taşıyor!

Vedubox yenilikçi entegre e-eğitim platformu şirketler, okullar, dershaneler, kurslar, üniversiteler gibi kurumların ve özel öğretmenlerin dijital, e-eğitim – uzaktan eğitim, canlı ders, video ders hizmetleri vermelerine olanak sağlayan bir ETGi Grup hizmetidir.

ETGi Grup e-öğrenme/uzaktan eğitim sistemleri ve teknolojileri konusunda uzman bir bilişim firmasıdır.

Neden Biz?

Firmamız ETGi Grup Ankara’da Hacettepe Teknokent’de faaliyet gösteren, uzaktan eğitim, video ve web konferans, sanal sınıf teknolojileri, online yabancı dil, video ve dijital içerik geliştirme teknolojileri konusunda uzman bir firmadır. TRT Haber, Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Ankara Halk Sağlığı Müdürlüğü, Hacettepe Üniversitesi, TARNET A.Ş., İstanbul Üniversitesi, Casper, Netcad başta olmak üzere Türkiye’nin önde gelen kurumlarına hizmet vermektedir.

Firmamız bir proje firması olmayıp e-eğitim, online toplantı-sanal sınıf, webinar ve online yabancı dil konusunda uzman Türkiye’deki tek bilişim ve ARGE firmasıdır.

Firmamız e-eğitim (LMS), online toplantı-sanal sınıf, webinar platformu olarak tüm dünyaya hizmet veren VEDUBOX entegre bulut tabanlı bir sistemdir.

MİSYONUMUZ

Biz teknolojinin kullanımının eğitimi ve öğrenmeyi kolaylaştırdığına inanıyoruz. Bu nedenden dolayı yeni teknolojileri kullanarak öğrenci ve öğretmenlerin daha iyi iletişim içinde olduğu heyecan veren bir geleceği inşa ediyoruz.

VİZYONUMUZ

Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla bölgemizde lider firma olmak.